درباره ما

شرکت بهبودگستر یزد از سال ۱۳۸۶ فعالیت خود را در زمینه واردات و فروش قطعات سیستم مه‌پاش آغاز کرده است و در طی حدود دو دهه فعالیت خود بیش از دو میلیون مترمربع از گلخانه‌های کشور را به سیستم مه‌پاش مجهز و در مجموع بیش از ۵۰۰ پروژه در داخل و خارج از کشور در زمینه‌های گوناگون اجرا کرده است و با تکیه بر اعتماد مشتریان خود توانسته به یکی از بزرگترین واردکنندگان قطعات سیستم مه‌پاش در ایران تبدیل شود.

ما همواره بر آن بوده‌ایم که کالاهایی با بهترین کیفیت را در اختیار مشتریان خود قرار دهیم و این از ارزش‌ها و خطوط قرمز ما بوده و خواهد بود، لذا پس از واردات هر محموله، تست قطعات در بحرانی‌ترین حالت، در اولویت ما قرار می‌گیرد و پس از اطمینان از کیفیت، قیمت‌گذاری و آماده فروش می‌شود.

طی سال‌های اخیر سبد محصولات خود را گسترش داده‌ایم و اکنون علاوه بر قطعات سیستم مه‌پاش، محصولاتی چون پنکه‌های مه‌پاش و انواع پمپ‌ها را نیز به فروش می‌رسانیم.

محصولات شرکت بهبودگستر یزد در طی این سال‌ها با برندهای مختلفی چون Avid، Enomist،   vesi و BGY عرضه شد و از سال ۱۴۰۳ تمامی محصولاتمان تحت برند vesi  و BGY عرضه خواهد شد.

 شرکت بهبودگستر یزد با تیمی شامل ترکیبی از افراد باتجربه و کاربلد و جوان و خوش‌فکر، آماده مشاوره و کمک به شما برای انتخاب یک سیستم مناسب و اصولی و در نهایت رساندن محصولات به دست شما است.