دعوت به همکاری

ما از تمامی افراد علاقه‌مند به فعالیت در بهبود گستر یزد دعوت به همکاری می‌کنیم.

ما که هستيم و چه مي‌کنيم:

ما يک تيم کوچک فنی و مهندسی هستيم که کار واردات، طراحی و نصب سيستم‌های مه‌پاش را انجام می‌دهيم.

شرکت ما در حال حاضر از دانش‌آموختگان رشته‌ی مکانيک دانشگاه شريف، کامپيوتر دانشگاه صنعتی اصفهان، کشاورزی دانشگاه تهران و صنايع دانشگاه يزد تشکيل شده است. ميانگين سنی مجموعه‌ی ما الان 33 سال است. اميدواريم شما ميانگين سنی تيم را پايين بياوريد.

چه انتظاري از شما داريم؟

تغييرات تکنولوژي و دنياي مدرن، کسب‌و‌کار‌ها را دچار تغييرات زيادي نموده‌اند و مشاغل و رشته‌هاي سنتي پاسخ‌گوي شرايط فعلي نيستند. ما نياز به مهندسان باهوش و خلاقي داريم که ما را در طراحي، توليد، عرضه و ارائه خدمات برتر و منطبق به نيازهاي روز و جديد ياري رساند. اگر حاضر به يادگيري مطالب به‌روز در کنار آموخته‌هاي رشته و تحصيلات قبلي خود هستيد و به دنبال محيطي پر از چالش‌هاي مختلف مي‌گرديد، اينجا جاي مناسبي براي شماست.

موقعیت‌های شغلی
1- کارشناس فروش و بازاریابی
قسمت عمده‌ی فروش محصولات در شرکت ما فروش تلفنی است که نیازمند توانایی برقراری ارتباط با مشتریان است. از فروش تلفنی به عنوان عمده‌ترین قسمت این موقعیت شغلی که بگذریم دیجیتال مارکتینگ را خواهیم داشت. فروش و بازاریابی از طریق مارکت‌پلیس‌ها(Marketpalce)، سایت و شبکه‌های اجتماعی در این قسمت قرار دارد.
در نهایت نیز بحث تحقیق و توسعه را داریم. در این قسمت به بررسی بازار و کالاهایی که می‌تواند به توسعه سبد محصولات کمک کند، می‌پردازیم.

آنچه برای این موقعیت شغلی اهمیت دارد میل به یادگیری است. داشتن سابقه قبلی شرط استخدام نیست و مهارت‌های مورد نیاز آموزش داده می‌شود.

2- مهندس صنایع
مهندسان صنایع می‌توانند بخشی از فعالیت‌های موجود در کسب و کار ما را عهده دار شوند. اموری مثل بهبود و بهینه‌سازی فرایندها، طراحی و توسعه‌ی محصولات جدید، فروش، بازاریابی، سایت، سئو و … . با این تفاسیر داشتن مهارت قبلی ضروری نیست و آموزش رایگان در حین کار داده می‌شود.
3- مهندس مکانیک
ما نیاز به مهندس مکانیکی داریم که دید متفاوتی داشته و علاقه‌مند به فعالیت در حوزه‌ی مهندسی فروش یک محصول صنعتی باشد. از این رو لازم است که دید فنی خود را برای شناخت محصولات و ارائه‌ی مشخصات فنی به مشتریان به کار گیرد. در کنار این‌ها نیاز است که مهارت‌های ارتباطی، مذاکره، فروش و بازایابی، مالی و اداری فراگرفته شود.

مزيت‌ها:

  • حقوق بالاتر از پايه و قابل مذاکره
  • حقوق سر وقت و بدون تاخير همراه با بيمه
  • بدون نياز به سابقه همراه با آموزش
  • محيط آرام و در مرکز شهر

اگر علاقمند به همکاري با ما بوديد رزومه‌تان را  به آدرس ايميل  job@iranmist.ir  ارسال کنيد.