دعوت به همکاری

دعوت به همکاری

ما که هستیم، چه می‌کنیم و چه انتظاری از شما داریم؟

ما یک تیم کوچک فنی و مهندسی هستیم که کار واردات، طراحی، فروش و نصب سیستم‌های مه‌پاش را انجام می‌دهیم. شرکت ما در حال حاضر از دانش‌آموختگان رشته‌ی مهندسی عمران و مدیریت کسب‌وکار و مهندسی صنایع دانشگاه یزد و مهندسی صنایع دانشگاه صنعتی شریف و مهندسی کشاورزی دانشگاه تهران تشکیل شده است. میانگین سنی مجموعه‌ی ما در حال حاضر ۳۳ سال است و امیدواریم شما میانگین سنی تیم را پایین بیاورید.

تغییرات تکنولوژی و دنیای مدرن، کسب‌و‌کار‌ها را دچار تغییرات زیادی نموده‌ است و مشاغل و رشته‌های سنتی پاسخ‌گوی شرایط فعلی نیستند. ما نیاز به مهندسان باهوش و خلاقی داریم که ما را در طراحی، تولید، عرضه و ارائه خدمات برتر و منطبق به نیازهای روز و جدید یاری رسانند. اگر حاضر به یادگیری مطالب به‌روز در کنار آموخته‌های رشته و تحصیلات قبلی خود هستید و به دنبال محیطی پر از چالش‌های مختلف می‌گردید، اینجا جای مناسبی برای شماست.

موقعیت‌های شغلی

۱– کارشناس فروش و بازاریابی و توسعه محصول

ما در این موقعیت شغلی به دنبال فروشنده یا بازایاب نیستم. ما به دنبال فردی هستیم که  به مشتریان حضوری و تلفنی در انتخاب درست محصول مشاوره بدهد همچنین نیاز مخاطب را به خوبی شناسائی کند و با تولید محتوای مناسب در بستر سایت یا شبکه های اجتماعی به این نیاز ها پاسخ بدهد.

۲- کارمند اداری و حسابداری

وظیفه کارمند اداری و حسابداری انجام امور اداری و حسابداری ساده و در صورت لزوم کمک به واحد فروش هست.

۳- انباردار

ما در بخش انبار به دنبال فردی هستیم که دارای نظم و دقت بالایی باشد. عمده وظایف فرد در این موقعیت شغلی آماده‌سازی سفارش مشتریان و تحویل یا ارسال به آن‌ها است.

۴- مهندس صنایع

یک مهندس صنایع می‌تواند در تحلیل، بهبود یا ایجاد و مستندسازی فرایندهای مختلف شرکت از جمله فرآیندهای فروش و بازاریابی، منابع انسانی، انبار و سایر فرآیندهای سازمانی به ما کمک کند.

۵- مهندس مکانیک و برق

مهندسان مکانیک و برق می‌توانند از دانش فنی خود برای پاسخگویی، تشخیص و رفع نیاز مشتریان استفاده کنند. مهندسانی که علاقمند به فضای صنعتی محض نیستند و به فضای کسب و کار و کسب تجربه در حوزه‌های مختلف آن از جمله مارکتینگ و فروش و تحقیق و توسعه و استفاده از دانش فنی خود در این راستا علاقه دارند، شرکت بهبودگستر یزد مکان مناسبی برای آن‌ها خواهد بود.

مزایای کار در بهبودگستر یزد:

  • محیط کاری ما آرام و دوستانه و در یک ساختمان مدرن در مرکز شهر است.
  • داشتن سابقه کار خیلی برایمان اهمیت ندارد، آنچه لازم است را آموزش می‌دهیم ولی علاقه‌مندی و توجه به یادگیری برایمان مهم است.
  • کار کردن در تیم ما فرصتی برای یادگیری و رشد را برایتان فراهم می‌کند و پس از چند سال به فردی توانمند در بخش‌های مختلف یک کسب‌وکار تبدیل می‌شوید.
  • سطح پرداختی حقوق با توجه به توانمندی شما قابل مذاکره است.
  • حقوق در روز اول هر ماه و بدون تاخیر پرداخت می‌شود. می‌دانیم این حق شماست و مزیت خاصی محسوب نمی‌شود اما با توجه به شرایط فعلی بازار ایران، خواستیم این اطمینان را به شما بدهیم.
 

اگر علاقمند به همکاری با ما هستید رزومه‌تان را  به آدرس ایمیل  job@iranmist.ir  ارسال کنید.