قیمت نازل مه پاش

قیمت نازل

نازل های مه پاش شرکت بهبود گستر یزد(BGY) تولید شده در تایوان توسط یکی از معتبرترین تولید کنندگان سیستم مه پاش در دنیا می‌باشد. این نازل ها به سفارش و انحصار شرکت بهبود گستر یزد با مارک BGY با اوریفیس استیل و فنرآنتی دریپ بسیار قوی برای جلوگیری از چکه،ف همراه با اورینگ ویتون می باشد. قیمت نازل های مه پاش BGY با توجه به سایز و مدل آن‌ها متفاوت است.

جنس اوریفس نازل های مه پاش شرکت بهبود گستر یزد (محل خروج آب از نازل ها) از استنل استیل یا سرامیک می باشد. عموما جنس بدنه  نازل های مه پاش برنج ، برنج با روکش نیکل و یا استیل است. نازل مهپاش تمام استیل برای کاربرد خاص نیز عرضه می شود. برای آشنایی با اجزای تشکیل دهنده نازل می‌توانید مقاله مرتبط با این بحث را مطالعه نمایید.

مقاله مرتبط: اجزای تشکیل دهنده نازل های مه پاش

ما در شرکت بهبود گستر یزد (BGY) انواع نازل مه پاش از سایز  ۰/۰۱mm تا   ۱mm  را  عرضه می‌نماییم. این نازل ها بر اساس نوع کاربری (گلخانه،مرغ داری یا گاوداری) برای هر یک از مصرف کنندگان متفاوت می باشد. در ادامه تصاویری از انواع نازل مه پاش در سایزهای مختلف از شرکت بهبود گستر یزد را مشاهده می‌نمایید.

مقاله مرتبط: معرفی انواع نازل های مه پاش بهبود گستر یزد

برای آگاهی از قیمت نازل مه پاش و دریافت اطلاعات تکمیلی با ما تماس بگیرید.

تنوع نازل های مه پاش بهبود گستر قیمت نازل های متنوعی را ایجاد می‌کند و به دلیل نوسانات قیمت نازل مه پاش با توجه به وارداتی بودن این کالا جهت آگاهی از قیمت با ما تماس بگیرید.

مطالب مرتبط:

قیمت مه پاش خانگی

مه پاش رستوران

پکیج مه پاش خانگی

فهرست مطالب

3 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط