مه پاش

قیمت مه پاش

در مقاله راهنمای خرید سیستم مه پاش به صورت مفصل در مورد فاکتورهای مهم در هنگام خرید سیستم مه پاش صحبت کردیم و اشاره نمودیم که استفاده از قطعات غیر استاندارد و نامرغوب و اجرای نادرست سیستم مه پاش منجر به ایجاد مشکلات متعددی برای مصرف کنندگان می گردد و باعث می شود که نتوانند حداکثر استفاده را از سیستم  مه پاش ببرند.

یکی از فاکتور های مهم در خرید سیستم مه پاش قیمت می باشد اما باید توجه داشته باشیم که در خرید سیستم مه پاش کیفیت را فدای قیمت نکنیم زیرا طراحی و اجرای سیستم مه پاش یک کار کاملا تخصصی می باشد و در هر یک از حوزه های گلخانه،مرغ داری ،گاوداری،خانگی و… این طراحی ها متفاوت می باشند و به عوامل متعددی همچون نوع محصول،رطوبت منطقه،ارتفاع نصب،سایز نازل های مه پاش،اندازه پمپ  و حتی کیفیت آب و بسیاری موارد دیگری بستگی دارد.

به همین دلیل برای خرید و اجرای سیستم مه پاش نباید صرفا بر روی قیمت آن تکیه نمود و با توجه مواردی که ذکر شد، ممکن است  برای دو پروژه  هم اندازه در دو منطقه متفاوت طراحی ها و  قیمت ها متفاوت باشد.

شرکت بهبود گستر یزد(BGY) در مرحله اول با واردات جنس با کیفیت و همچنین  با تجربه ۱۰ ساله و اجرای بیش از ۲۵۰ پروژه موفق در سراسرکشور(لیست پروژه های اجرا شده) با توجه به شرایط اقلیمی هرمنطقه، اقدام به طراحی حرفه ای و نصب مه پاش می کند تا دما و رطوبت با بهترین کیفیت ومناسب ترین هزینه ایجاد شود.

حال ما در ادامه این مقاله به عنوان نمونه توضیحاتی در مورد شیوه محاسبه قیمت سیستم مه پاش مرغ داری به همراه یک مثال ارائه خواهیم کرد.برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان در زمینه خرید سیستم مه پاش در هر یک از حوزه ها ی گلخانه،گاوداری،مرغ داری و… با ما تماس بگیرید.

جدول شماره 1 – قیمت یونیت مه پاش ( الکتروپمپ برتولینی با موتور موتوژن، تابلو برق، فیلتراسیون،شاسی)

دبی پمپ یونیتحداکثر فشار یونیتقیمت (تومان)
11 لیتر110 بار7.300.000
15 لیتر150 بار9.100.000
15 لیتر200 بار9.700.000

 

جدول شماره 2- قیمت هر خط مه پاش با پایه دو نازله به فاصله 3 متر ( نازل + پایه نازل + شیلنگ)

طرحشرح محصولقیمت (تومان)
Cبا شیلنگ های تک لاسیم پرسی و پایه های پرسی و نازل AVID سایز 0.332.000
Aبا لوله پلی امید و پایه های فیتینگی و نازل BGY سایز 0.337.000
Bبا لوله پلی امید و پایه های فیتینگی و نازل AVID سایز 0.334.000

مثال :  برآورد هزینه یک سالن به ابعاد ۱۲×۶۰ با دو خط به طول ۴۵ متر با استفاده از طرح B و با یونیت ۱۱۰ بار  (۱۵ متر آخر سالن به دلیل مکش فن، مه پاش نصب نمی شود)

  1. متراژ سیستم را حساب می کنیم

متر۱۰۰ = (فاصله پمپ تا سیستم را هم اضافه می کنیم)۱۰ + (متر)۹۰ = (متر) ۴۵ × ۲(خط)

 

  1. حالا متراژ کل را در قیمت هر مترطرح انتخابی که از جدول ۲ استخراج شده ضرب می کنیم تا قیمت سیستم ( نازل مه پاش + پایه نازل مهپاش + شیلنگ) بدست بیاید.

(تومان)   3،400،000= (تومان) 34،000×  (متر) 100

 

  1. در نهایت قیمت یونیتِ پمپِ مه پاش انتخاب شده را که از جدول یک بدست آمده را به قیمت سیستم اضافه می کنیم تا قیمت کل محاسبه شود.

قیمت کل با نصب تومان : (تومان)   10،700،000= (قیمت یونیت) 7،300،000 + (قیمت سیستم) 3،400،000

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سیستم های مه پاش به صفحه اصلی )کلیک کنید)سایت مراجعه نمایید.

مطالب مرتبط:

تونل مه پاش ضد عفونی

قیمت مه پاش خانگی

مه پاش رستوران

سوالات متداول

بررسی سیستم های مه پاش غیر استاندارد

مه پاش گلخانه چند ؟

مزایای استفاده از مه پاش پرفشار در گاوداری

پکیج مه پاش خانگی

قیمت نازل مه پاش