گرفتگی نازل مه پاش، ایجاد خیسی و سایر مشکلات مه پاش
 • مهر ماه سال 96 سیستم مه پاش برای 5000 مترمربع گلخانه آقای یکتایی توسط گروه بهبود گستر یزد با استفاده از لوله استیل طراحی، نصب و راه اندازی شد ولی بعد از مدتی اعلام کردند، سیستم مه پاش گلخانه با مشکلاتی از قبیل گرفتگی نازل مه پاش، خیس شدن سطح برگ ها در بعضی مناطق گلخانه و پایین بودن رطوبت در بعضی نقاط دیگر مواجه شده است.

  گرفتگی نازل مه پاش با توجه به اینکه گلخانه ایشان مجهز به آب شیرین کن بود و همچنین  با وجود چندین مرحله فیلتراسیون که در نظر گرفته شده بود عجیبب به نظر می رسید. همچنین خیس شدن سطح برگ ها در بعضی نقاط گلخانه با توجه به طراحی ونصب اصولی و حرفه ای توسط گروه بهبود گستر یزد و استفاده از نازل های با کیفیت BGY و همچنین مجهز بودن گلخانه به سیستم کنترل اقلیم Hoogendoorn  هلند

    باورکردنی نبود.

   به همین دلایل برای بازدید و بررسی مشکلات اعلام شده به گلخانه آقای یکتائی مراجعه کردیم. که گزارش مختصری از آن در ادامه ملاحظه می فرمایید:

  گلخاننه لیلیوم آقای یکتایی
  گلخاننه لیلیوم آقای یکتایی

  گرفتگی نازل مه پاش با توجه به اینکه گلخانه ایشان مجهز به آب شیرین کن بود و همچنین با وجود چندین مرحله فیلتراسیون که در نظر گرفته شده بود عجیبب به نظر می رسید. همچنین خیس شدن سطح برگ ها در بعضی نقاط گلخانه با توجه به طراحی ونصب اصولی و حرفه ای توسط گروه بهبود گستر یزد و استفاده از نازل های با کیفیت BGY و همچنین مجهز بودن گلخانه به سیستم کنترل اقلیم Hoogendoorn  هلند باورکردنی نبود.

   

   به همین دلایل برای بازدید و بررسی مشکلات اعلام شده به گلخانه آقای یکتائی مراجعه کردیم. که گزارش مختصری از آن در ادامه ملاحظه می فرمایید:

  1-مرحله اول بررسی کیفیت آب :

  در مرحله اول متوجه شدیم فیلتر های قبل از پمپ ها به شدت کثیف هستند و طبق گفته کارگر گلخانه خیلی زود هم کثیف می شوند. اعلام شده بود که یک خروجی مستقیم از دستگاه آب شیرین کن برای سیستم مه پاش گرفته شده است.

  پمپ،موتور و فلیتراسیون مه پاش

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  ارسال نظر

  آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  مقالات مرتبط