مه پاش خانگی بهبود گستر یزد
 • سیستم‌های مه پاش خانگی بهبود گستر یزد در 2 دستۀ کلی با پمپ و بدون پمپ قرار می‌گیرند. در مدل بدون پمپ سیستم با فشار آب شهری کار می‌کند. سیستم‌های با پمپ اما از یک پمپ دیافراگمی استفاده می‌کنند. ویژگی اصلی این سیستم‌ها سهولت نصب و جابجایی و سروصدای بسیار کم آن‌هاست. این سیستم‌ها بیشتر برای فضاهایی نظیر رستوران‌ها، منازل مسکونی و … کاربرد دارند.

  انواع سیستم مه پاش خانگی با پمپ

  1-سیستم با فشار کاری 7 بار به همراه 10 عدد نازل

  این سیستم از یک عدد پمپ 7 بار دیافراگمی، 10 عدد نازل، 20 متر شیلنگ، تایمر و شیربرقی ورودی خروجی تشکیل شده است و کیفیت پودر ضعیفی دارد.

  2-سیستم با فشار کاری 15 بار به همراه 25 عدد نازل

  این سیستم از یک عدد پمپ 15بار دیافراگمی، 25 عدد نازل، 40 متر شیلنگ، تایمر و شیربرقی ورودی خروجی تشکیل شده است و کیفیت پودر متوسطی دارد.

  3- سیستم با فشار کاری 50 بار به همراه 15 عدد نازل

  این سیستم از یک عدد پمپ 50 بار دیافراگمی، 15 عدد نازل، 30 متر شیلنگ، تایمر و شیربرقی ورودی خروجی تشکیل شده است و کیفیت پودر عالی دارد.

  ولتاژ کاری همه این سیستم‌ها 220 ولت بوده و با توجه به طراحی مناسبی که دارند به راحتی نصب و راه‌اندازی می‌شوند.

  انواع سیستم مه پاش خانگی بدون پمپ

  1-پکیج 5 نازله به همراه 10 متر شیلنگ

  2-پکیج 10 نازله به همراه 15 متر شیلنگ

  3-پکیج 15 نازله به همراه 20 متر شیلنگ

  همه‌ این پکیج‌ها از پایه نازل پلاستیکی کم‌فشار فیتینگی، نازل رزوه‌ای سایز 0.3 میلی‌متر استفاده می‌کنند و در آن‌ها شیر ساید (کولری) و درپوش (کورکن) نیز قرار دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این پکیج‌ها مقاله مه پاش خانگی بدون پمپ وسی را مطالعه کنید.

  سیستم مه پاش خانگی پر فشار (۵۰ بار) ۱۵ نازله

  پکیج های مه پاش خانگی بهبود گستر یزد شامل تمام قطعات و اجزای نصب مثل شیلنگ، نازل، پایه ها،تایمر و …. می باشد و با توجه به فیتنگی بودن پایه ها به راحتی خودتان می توانید سیستم مه پاش را نصب و راه اندازی نمایید.

  لطفا جهت اطلاع از قیمت ها با ما تماس بگیرید.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  1 نظر

  ارسال نظر

  آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  مقالات مرتبط