دیگر نگران بالا رفتن فشار پمپ های مه پاش خود نباشید!

واردات پمپ های مخصوص مه پاش با فشار استاندارد، با توجه به قیمت مناسب پمپ های پیستونی کارواش موجود در بازار، توجیه اقتصادی ندارد و اکثر مصرف کنندگان سیستم مه پاش در گلخانه ها،مرغ داری ها و گاوداری ها از پمپ کارواش برای سیستم مه پاش استفاده می کنند . از آنجا که فشار کاری استاندارد سیستم مه پاش ۷۰ بار می باشد و پمپ های کارواش فشار بسیار بالاتری را ایجاد می کنند، می بایست فشار پمپ ها روی ۷۰ بار تنظیم شده و در صورت کارکردن در فشار بالاتر عمر تجهیزات سیستم مه پاش به شدت کاهش می یابد.

شیر اطمینان مه پاش

واحد تحقیق و توسعه(R & D) شرکت بهبود گستر یزد با اتکا به تجربه های متعدد اجرا ، مباحث علمی و همچنین نظرخواهی و گرفتن بازخورد از مشتریان خود با توجه به این موضوع و شناسایی مشکلات مصرف کنندگان در این رابطه، بعد از مطالعه ، بررسی و رایزنی با شرکت تایوانی برای اولین بار محصولی را تحت عنوان شیر اطمینان مه پاش به بازار عرضه نمود تا در صورت اشتباهات انسانی و یا به هر دلیل دیگر اگر فشار پمپ از فشار استاندارد تعریف شده بالاتر رود ، مسیردیگری را باز نموده و مانع از افزایش فشار در سیستم مه پاش می گردد.

این شیر اطمینان جهت افزایش عمر کاری تجهیزات سیستم مه پاش به صورت انحصاری از طریق شرکت بهبود گستر یزد(BGY) در اختیار مصرف کنندگان محترم قرار می گیرد.