عموما اینکه قیمت جنسی پائین باشه و هم خوب و مطمئن باشه باهم در تضاد هست از قدیم گفتند هر چی پول بدی آش میخوری.

از شما چه پنهان با افزایش نرخ ارز  ودلار در سال های گذشته  قیمت قطعات و نازل های مه پاش چون وارداتی هستند افزایش زیادی یافتند اما اکثر مصرف کنندگان مثل مرغداران و دامداران و کشاورزان توان خریدش را نداشتند و به اجبار به سمت خرید کالاهای بی کیفیت  و نامرغوب به خاطر قیمت بالای کالاهای خوب و اصلی رفتند.

به همین دلایل فروش قطعات و نازل های مه پاش ما که با برند BGY  عرضه می کردیم کاهش یافته بود البته مذاکرات زیادی  برای کاهش قیمت با تامین کننده نازل های BGY انجام دادیم اما این شرکت به خاطر کیفیت بالا و مشتریان بزرگ در اروپا و آمریکا حاضر به هیچ نوع کاهش قیمتی نشد.

نازل آوید مه پاش آوید ۲ و ۳

     نازل آوید مه پاش آوید ۲ و ۳

نازل مه پاش آوید 0.3

                                         نازل مه پاش آوید ۰٫۳

ما مجبور شدیم به سراغ تامین کنندگان جدید با قیمت های کمتر برویم، البته ما قبلا یکبار با خرید از شرکت دیگه به خاطر قیمت پایین دچار مشکل شدیم چون زمانیکه محصول به دستمون رسید متوجه کیفیت خیلی پایین محصول شدیم و برای اینکه محصول بی کیفیت به مشتری هامون تحویل ندهیم و اعتبارمون زیر سوال نره مجبور شدیم کل جنسش را به عنوان ضایعات بفروشیم و نمی خواستیم این تجربه را تکرارکنیم. اما با توجه به شرایط چاره ای جز پیدا کردن نازل مه پاش به قیمت مناسب تر برای مشتریان نداشتیم.

سعی کردیم از تجربه حدود ۱۰ ساله مان در واردات و نصب سیستم مه پاش در صنایع مختلف داشتیم استفاده کنیم، برای همین عزممون را جزم کردیم و به کشور های مختلفی سفر کردیم و شرکت های بسیاری را بررسی کردیم و نمونه گرفتیم و تست کردیم تا بالاخره پس از حدود ۳ سال توانستیم تامین کننده خوب و جدید برای نازل و اتصالات فیتینگی مه پاش پیدا کنیم که هم کیفیت قابل قبولی داشته باشد و هم قیمتش مناسب باشه که اونها را با برند جدید بنام آوید عرضه می کنیم.

جهت خرید و دریافت اطلاعات بیشتر در مورد نازل مه پاش آوید می توانید با شرکت بهبود گستر یزد از طریق شماره های زیر تماس بگیرید.

شماره های تماس :

۳۸۲۷۱۶۱۰ ۰۳۵

۳۸۲۷۱۶۱۱ ۰۳۵

مطالب مرتبط

معرفی سیستم مه پاش

۵ روش اصلی خنک کردن گلخانه

ویژگی های سیستم مه پاش

گرفتگی نازل، ایجاد خیسی و سایر مشکلات نازل

دلایل گرفتگی نازل مه پاش
[/av_textblock]