نازل مه پاش آوید (وسی)، جدید اما پر فروش

شرکت بهبود گستر یزد به عنوان یکی از اولین واردکننده‌های سیستم مه پاش، فعالیت خود را حدود ۱۴ سال پیش با برند BGY شروع کرد. این شرکت با بهره‌گیری از دانش و تجربه‌ی خود موفق به تامین نازل و سایر قطعات مه پاش با کیفیت برتر در ایران شد. برند BGY همچنان سرآمد برندهای نازل، پایه نازل و شیلنگ پلی آمید استاندارد در ایران می‌باشد. همچنین نازل و سایر قطعات مه پاش با برندهای انحصاری آوید (وسی) نیز به مرور زمان توسط بهبود گستر روانه بازار شدند.

بهبود گستر از سال ۱۳۹۵ جهت پاسخگویی به نیاز بخش دیگری از بازار که به دنبال نازل مه پاش اقتصادی با کیفیت قابل قبول بودند اقدام به بررسی شرایط دیگر تولیدکنندگان خارجی مه پاش کرد. بعد از چندین ماه تلاش و بررسی با گرفتن نمونه از بسیاری از تولیدکنندگان شناخته‌شده نازل مه پاش در دنیا، شرکت بهبود گستر یزد توانست نازلی با کیفیت استاندارد از نظر جنس، دبی خروجی، میزان چکه و پاشش را تحت برند جدید خود به نام آوید (AVID) روانه‌ی بازار کند.

نازل آوید مه پاش آوید ۲ و ۳

این برند به سرعت مورد توجه متقاضیان سیستم مه پاش قرار گرفت. طی همین مدت کوتاه، جایگاه خود را به عنوان نازلی با قیمت مناسب و با کیفیت قابل قبول تثبیت کرده است. از آنجا که برخی از محصولات شرکت بهبود گستر یزد با برند وسی (VESI) عرضه می‌شوند. به منظور جلوگیری از تعدد برند و سردرگمی مشتریان برند آوید نیز به نام وسی تغییر و با این نام ارائه می‌شود.

جهت خرید و دریافت اطلاعات بیشتر در مورد نازل مه پاش وسی می توانید با شرکت بهبود گستر یزد تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *