مه پاش رستوران
 •  

  یکی از موارد استفاده سیستم مه پاش خنک کاری و ایجاد جلوه‌های ویژه در رستوران‌ها، کافی‌شاپ‌ها، تالارها به‌ویژه در فصل تابستان می‌باشد. مه پاش برای محیط‌هایی که دارای فضای باز هستند قابل‌استفاده می‌باشد و برای محیط‌های داخلی رستوران به‌هیچ‌وجه توصیه نمی‌شود. برای انتخاب سیستم مه پاش رستوران با توجه به مساحت و فضای موردنظر شما، دو پیشنهاد زیر قابل‌استفاده می‌باشد:

  مه پاش رستوران برای فضاهای کوچک

  در رستوران‌های با فضاهای کوچک شما می‌توانید از پکیج مه پاش پرفشار خانگی شرکت بهبود گستر یزد استفاده کنید و به‌راحتی حتی خودتان اجرای آن را به دست بگیرید. این پکیج شامل ۱۵ عدد نازل مه پاش،۳۰ متر شیلنگ و تمامی لوازم موردنیاز برای اجرای سیستم مه پاش می‌باشد.

  مه پاش رستوران
  مه پاش

  در این سیستم شما فقط محدودیت تعداد نازل رادارید و حداکثر در ۱۵ نقطه آب قابل اسپری شدن می‌باشد. برای اطلاعات بیشتر به مقاله پکیج مه پاش خانگی مراجعه نمایید.

  مه پاش رستوران برای فضاهای بزرگ

  در فضاهای بزرگ دیگر پکیج‌های خانگی جواب‌گو نمی‌باشد زیرا همان‌طور که اشاره شد پمپ پکیج‌های مه پاش خانگی حداکثر ۱۵ عدد نازل را جواب خواهد داد و برای داشتن تعداد نازل بیشتر و خنک کاری فضاهای بزرگ‌تر باید از پمپ‌های صنعتی استفاده شود و با توجه به متراژ و شرایط رستوران باید سیستم موردنظر طراحی شود. در این سیستم مه پاش ما محدودیت تعداد نازل نداریم ولی هزینه‌های اجرای سیستم مه پاش نسبت به پکیج خانگی افزایش می‌یابد.

  [/av_textblock]

  [av_textblock size=’16’ font_color=” color=”]
  در ادامه شمارا به مشاهده ویدئو یکی از پروژه‌های سیستم مه پاش در رستوران دعوت می‌نماییم.

  مقالات مرت

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  ارسال نظر

  آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  مقالات مرتبط