قطعات مه پاش خاص و سفارشی بهبود گستر رسید!
 • ترخیص قطعات مه پاش بهبود گستر یزد:

  در تاریخ ۹۵/۱۲/۱ با همکاری اداره استاندارد و دریافت تاییدیه مربوطه و پس از طی مراحل اداری و قانونی کالاهای جدید شرکت بهبود گستر یزد از گمرک ترخیص شدند. این قطعات با برند انحصاری (BGY) از کشور تایوان به سفارش بهبود گستر یزد ارسال می‌گردد. بعد از تست و ارزیابی در واحد کنترل کیفیت شرکت بهبود گستر یزد این قطعات آماده ورود به بازار برای مشتریان و همکاران عزیز شدند.

  ترخیص قطعات مه پاش سال 95

  تمام این قطعات مه پاش اصل تایوان هستند و به سفارش شرکت بهبود گستر یزد و با برند انحصاری BGY، طراحی و تولید می‌شوند.

  قطعات مه پاش تایوان

  سفارش جدید بهبود گستر شامل موارد زیر می‌باشد:

  1. شیلنگ پلی آمید و پلی اتیلن تایوان با سایز 3/8

   • شیلنگ پلی آمید بهبود گستر با فشار کاری ۷۰ بار و شیلنگ پلی اتیلن بهبود گستر یزد (BGY) با فشار کاری ۶۰ بار دارای بالاترین تحمل فشار و استاندارهای جهانی در بین شیلنگ های فیتینگی موجود در بازار ایران است.
  2. شیلنگ پلی آمید تایوان با سایز 1/2

   • شیلنگ پلی آمید با سایز ۲/۱ نسبت به شیلنگ ۸/۳ افت فشار کمتری را در طول مسیر ایجاد می‌کند.
  3. نازل مه پاش در سایزهای 0/15، 0/2، 0/3، 0/4، 0/5 و 0/8 میلی‌متر

   • از ویژگی‌های نازل مه پاش بهبود گستر یزد (BGY)، پاشش یکنواخت، عدم چکه قبل از قطع جریان آب، استفاده از اوریفیس استیل ۳۰۴ جهت بالا بردن مقاومت سایش و استفاده از اورینگ از جنس Viton برای مقاومت و پایداری در شرایط سخت می‌باشد.
  4. پایه نازل مه پاش تک نازله و دو نازله ۱۲۰ و ۱۸۰ درجه

  5. سایر اتصالات فیتینگی مه پاش در سایزهای 3/8 و 1/2

   • اتصالات و پایه نازل مه پاش بهبود گستر یزد با نصب و دمونتاژ آسان، آب‌بندی کامل و بدون چکه حتی در فشارهای بالا را برای شما فراهم می‌کند.
  6. پکیج سیستم مه پاش خانگی بهبود گستر یزد (BGY)

  • سیستم مه پاش خانگی این شرکت شامل سه پکیج کم فشار 7 بار، فشار موسط 15 بار و پرفشار۵۰ بار به بازار عرضه می‌گردد. طراحی و مونتاژ این سیستم مه پاش خانگی توسط شرکت بهبود گستر یزد انجام می‌گردد.
  • واردات قطعات مه پاش

  شرکت بهبود گستر یزد (BGY) با تجربه چندین ساله خود در زمینه سیستم مه پاش، پس از تحقیق و آزمایش‌های متعدد در انواع سیستم مه پاش، بررسی شرایط اقلیمی گلخانه‌ها، مرغداری‌ها و دامداری‌های ایران موفق به شناسایی بهترین قطعات مه پاش فیتینگی با بهترین عملکرد و بازدهی شده است. در مجموعه بهبود گستر به صورت کاملا سفارشی، طراحی مهندسی و تخصصی متناسب با نیاز هر مشتری انجام می‌شود.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۴ رای

  1 نظر

  ارسال نظر

  آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  مقالات مرتبط