ترخیص سفارشات بهبود گستر یزد:

در تاریخ ۹۵/۱۲/۱ سفارشات جدید بهبود گستر یزد(BGY) از کشور تایوان ، پس از گذراندن مراحل امور اداری و تاییدیه نهایی از اداراه  استاندارد ، پس از طی مراحل قانونی و رسمی از گمرگ  ترخیص شد. این قطعات و تجهیزات بعد از تست و ارزیابی در واحد کنترل کیفیت قطعات شرکت بهبود گستر یزد  و تایید کیفیت آن ها، آماده ورود به بازار و خدمت رسانی به شما مشتریان و همکاران عزیز است.

ترخیص بار جدید سال 95

مه پاش ، بار جدید مه پاش

تمام این قطعات اصل تایوان هستند و به سفارش شرکت  بهبود گستر یزد و با مارک انحصاری BGY،طراحی و  تولید می شوند.

 

مه پاش - بار جدید

مه پاش ، بار جدید مه پاش ، شیلنگ مه پاش

مه پاش - بار جدید

مه پاش ، بار جدید مه پاش ، شیلنگ مه پاش

 

سفارشات  جدید بهبود گستر شامل موارد زیر می باشد :

  1. انواع شیلنگ پلی آمید و پلی اتیلن تایوان با سایز  ۸/۳ و شیلنگ پلی آمید تایوان با سایز ۲/۱
  • شیلنگ های پلی آمید بهبود گستر با فشار کاری ۷۰ بار و شیلنگ های پلی اتیلن بهبود گستر یزد(BGY) با فشار کاری ۶۰ بار دارای بالاترین تحمل فشار و استاندارهای جهانی در بین شیلنگ های فیتینگی در بازار ایران است.
  • شیلینگ های پلی آمید با سایز ۲/۱ نسبت به شیلنگ های ۸/۳ کمترین افت فشار را در طول مسیر ایجاد می کند.

 

  1. انواع نازل مه پاش در سایز های ۰٫۱۵  و ۰٫۲ و ۰٫۳ و ۰٫۴ و ۰٫۵ و ۰٫۸ میلیمتر
  • از ویژگی های نازل های مه پاش بهبود گستر یزد(BGY) ،پاشش یکنواخت، عدم چکه قبل از قطع جریان آب، استفاده از اوریفیس استیل ۳۰۴ جهت بالا بردن مقاومت سایش، استفاده از اورینگ ها از جنس Viton برای مقاومت و پایداری در شرایط سخت و ….. می باشد.
  1. پایه نازل های تک نازله و دو نازله ۱۲۰ و ۱۸۰ درجه
  2. سایر اتصلات فیتینگی مه پاش در سایز های ۸/۳ و ۲/۱
  • اتصالات و پایه های نازل بهبود گستر با نصب و دمونتاژ آسان، آب بندی کامل و بدون چکه حتی در فشارهای بالا را برای شما فراهم می کند.
  1. پکیج سیستم مه پاش خانگی بهبود گستر یزد(BGY)
  • سیستم های مه پاش خانگی این شرکت شامل دو پکیج کم فشار ۱۵ بار و پرفشار۵۰ بار به بازار عرضه می گردد. طراحی و مونتاژ این سیستم مه پاش خانگی توسط شرکت بهبود گستر یزد صورت گرفته است.

 

مه پاش - بار جدید

مه پاش ، بار جدید مه پاش ، شیلنگ مه پاش

 

شرکت بهبود گستریزد(BGY) با تجربه چندین ساله خود در سیستم های مه پاش، پس از تحقیقات و آزمایشات متعدد در انواع سیستم های مه پاش، بررسی شرایط اقلیمی گلخانه ها  ، مرغداری ها، دامداریهای ایران و … موفق به شناسایی بهترین سیستم مه پاش فیتینگی با بهترین عملکرد و بازدهی شده است و برای هر مشتری به صورت کاملا سفارشی، طراحی مهندسی و تخصصی را متناسب با نیاز هر مشتری انجام می دهد.