قطعات مه پاش خاص و سفارشی بهبود گستر رسید!

ترخیص قطعات مه پاش بهبود گستر یزد:

در تاریخ ۹۵/۱۲/۱ با همکاری اداره استاندارد و دریافت تاییدیه مربوطه و پس از طی مراحل اداری و قانونی کالاهای جدید شرکت بهبود گستر یزد از گمرک ترخیص شدند. این قطعات با برند انحصاری (BGY) از کشور تایوان به سفارش بهبود گستر یزد ارسال می‌گردد. بعد از تست و ارزیابی در واحد کنترل کیفیت شرکت بهبود گستر یزد این قطعات آماده ورود به بازار برای مشتریان و همکاران عزیز شدند.

ترخیص قطعات مه پاش سال 95

تمام این قطعات مه پاش اصل تایوان هستند و به سفارش شرکت بهبود گستر یزد و با برند انحصاری BGY، طراحی و تولید می‌شوند.

قطعات مه پاش تایوان

سفارش جدید بهبود گستر شامل موارد زیر می‌باشد:

 1. شیلنگ پلی آمید و پلی اتیلن تایوان با سایز ۳/۸

  • شیلنگ پلی آمید بهبود گستر با فشار کاری ۷۰ بار و شیلنگ پلی اتیلن بهبود گستر یزد (BGY) با فشار کاری ۶۰ بار دارای بالاترین تحمل فشار و استاندارهای جهانی در بین شیلنگ های فیتینگی موجود در بازار ایران است.
 2. شیلنگ پلی آمید تایوان با سایز ۱/۲

  • شیلنگ پلی آمید با سایز ۲/۱ نسبت به شیلنگ ۸/۳ افت فشار کمتری را در طول مسیر ایجاد می‌کند.
 3. نازل مه پاش در سایزهای ۰/۱۵، ۰/۲، ۰/۳، ۰/۴، ۰/۵ و ۰/۸ میلی‌متر

  • از ویژگی‌های نازل مه پاش بهبود گستر یزد (BGY)، پاشش یکنواخت، عدم چکه قبل از قطع جریان آب، استفاده از اوریفیس استیل ۳۰۴ جهت بالا بردن مقاومت سایش و استفاده از اورینگ از جنس Viton برای مقاومت و پایداری در شرایط سخت می‌باشد.
 4. پایه نازل مه پاش تک نازله و دو نازله ۱۲۰ و ۱۸۰ درجه

 5. سایر اتصالات فیتینگی مه پاش در سایزهای ۳/۸ و ۱/۲

  • اتصالات و پایه نازل مه پاش بهبود گستر یزد با نصب و دمونتاژ آسان، آب‌بندی کامل و بدون چکه حتی در فشارهای بالا را برای شما فراهم می‌کند.
 6. پکیج سیستم مه پاش خانگی بهبود گستر یزد (BGY)

 • سیستم مه پاش خانگی این شرکت شامل سه پکیج کم فشار ۷ بار، فشار موسط ۱۵ بار و پرفشار۵۰ بار به بازار عرضه می‌گردد. طراحی و مونتاژ این سیستم مه پاش خانگی توسط شرکت بهبود گستر یزد انجام می‌گردد.
 • واردات قطعات مه پاش

شرکت بهبود گستر یزد (BGY) با تجربه چندین ساله خود در زمینه سیستم مه پاش، پس از تحقیق و آزمایش‌های متعدد در انواع سیستم مه پاش، بررسی شرایط اقلیمی گلخانه‌ها، مرغداری‌ها و دامداری‌های ایران موفق به شناسایی بهترین قطعات مه پاش فیتینگی با بهترین عملکرد و بازدهی شده است. در مجموعه بهبود گستر به صورت کاملا سفارشی، طراحی مهندسی و تخصصی متناسب با نیاز هر مشتری انجام می‌شود.

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *