عمدتا اولین سوال یک گلخانه دار در مورد سیستم مه پاش، قیمت آن است. قبل از جواب به این سوال باید به این نکته توجه داشت که اجرای سیستم مه پاش یک کار تخصصی است و در هر گلخانه به شرایط گلخانه از قبیل نوع محصول ، درجه حرارت و رطوبت منطقه، جهت قرار گیری گلخانه , ارتفاع از سطح دریا ، سختی آب ، ابعاد گلخانه و وضعیت فن و پد و پنجره ها  ، شید داخلی و خارجی و ارتفاع گلخانه  بستگی دارد و با توجه به ظرفیت تبخیری مورد نیاز گلخانه ، سایز نازل های مه پاش  و اندازه پمپ مه پاش محاسبه می شود.

قیمت مه پاش گلخانه

قیمت مه پاش گلخانه

اجرا و نصب مه پاش  هم با توجه به نحوه چیدمان نازل های مه پاش ، میزان افت فشار در مسیرهای اصلی و تغذیه پمپ، نحوه قرار گیری فن و پد، شکل اجرای سازه و …. انجام می شود. به همین دلیل برای خرید و اجرای سیستم مه پاش نباید صرفا بر روی قیمت آن تکیه نمود و با توجه به موارد ذکر شده، ممکن است  برای دو گلخانه هم اندازه ، قیمت ها متفاوت باشد.

شرکت بهبود گستر یزد(BGY) در مرحله اول با واردات جنس با کیفیت و همچنین  با تجربه ۱۰ ساله و اجرای بیش از ۲۵۰ پروژه موفق در سراسرکشور(لیست پروژه های اجرا شده) با توجه به شرایط اقلیمی هرگلخانه، اقدام به طراحی حرفه ای و نصب مه پاش می کند تا دما و رطوبت گلخانه با بهترین کیفیت ومناسبترین هزینه ایجاد شود.

در ادامه شما را دعوت به مشاهده یک کلیپ از پروژه اجرای سیسم مه پاش گلخانه توسط شرکت بهبود گستر یزد دعوت می نماییم:

مقالات مرتبط

سوالات متداول

راهنمای خرید سیستم مه پاش

قیمت نازل مه پاش

مزایای استفاده از مه پاش پر فشار در گاوداری ها

مقایسه سیستم مه پاش فیتینگی با پرسی

مقایسه سیستم مه پاش فیتینگی با گالوانیزه