یکی از مشکلاتی که مصرف‌کنندگان سیستم مه پاش در گلخانه‌ها، مرغداری‌ها، گاوداری‌ها و…با آن مواجه می‌شوند این است که با توجه به فشار بالای سیستم مه پاش و جریان آبی که داخل لوله‌ها در حال جریان می‌باشد پایه نازل‌های مه پاش به‌مرورزمان شروع به چرخش می‌کنند که این چرخش باعث چرخش نازل‌های مه پاش که وظیفه پودر کردن آب را بر عهده‌دارند می‌شوند و موجب خیسی محصولات و مشکلاتی ازاین‌دست می‌شوند. برای حل مشکل چرخش پایه نازل‌های مه پاش چه باید کرد؟

واحد تحقیق و توسعه (R & D) شرکت بهبود گستر یزد با اتکا به تجربه‌های متعدد اجرا، مباحث علمی و همچنین نظرخواهی و گرفتن بازخورد از مشتریان خود با توجه به این موضوع و شناسایی مشکلات مصرف‌کنندگان در این رابطه، بعد از مطالعه و بررسی محصول جدیدی به نام «گیره ضد چرخش» با الهام گرفتن از محصولات مشابه خارجی طراحی و تولید نموده است که مشکل چرخش پایه نازل‌های مه پاش را برطرف خواهد کرد.

گیره ضد چرخش

گیره ضد چرخش

ابتدا پایه نازل‌های مه پاش همان‌طور که در شکل زیر قابل‌مشاهده می‌باشد داخل گیره ضد چرخش قرار می‌گیرند و در ادامه این گیره‌ها به سیم بکسل متصل خواهند شد و باعث می‌شوند که دیگر پایه نازل‌های مه پاش امکان چرخش نداشته باشند.

گیره ضد چرخش مه پاش

گیره ضد چرخش

این محصول به‌صورت انحصاری توسط شرکت بهبود گستر یزد (BGY) تولید و عرضه می گردد.برای سفارش و کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

مقالات مرتبط:

راهنمای خرید سیستم مه پاش

مقایسه سیستم مه پاش فیتینگی با پرسی

دیگر نگران بالا رفتن فشار پمپ های مه پاش خود نباشید

سوالات متداول

قیمت مه پاش گلخانه  ؟

پکیج مه پاش خانگی

قیمت نازل های مه پاش