گیره مه پاش – گیره ضد چرخش پایه نازل فیتینگی

یکی از مشکلاتی که مصرف‌کنندگان سیستم مه پاش در گلخانه‌، مرغداری‌، گاوداری‌ و… با آن مواجه می‌شوند چرخش نازل مه پاش در فشار بالای سیستم است. با توجه به فشار بالای سیستم مه پاش و جریان آب داخل لوله‌ها پایه نازل‌ مه پاش به‌ مرور زمان شروع به چرخش می‌کند. این چرخش باعث چرخش نازل‌ مه پاش که وظیفه پودر کردن آب را بر عهده‌ دارد می‌شود. این چرخش موجب خیسی محصولات و مشکلاتی از این‌ دست می‌گردد. برای حل مشکل چرخش پایه نازل‌ مه پاش چه باید کرد؟ گیره ضد چرخش یا قلاب مه پاش راه حلی برای جلوگیری چرخش پایه نازل مه پاش می‌باشد.

واحد تحقیق و توسعه شرکت بهبود گستر یزد با اتکا به تجربه‌های متعدد اجرا، مباحث علمی و همچنین نظرخواهی و گرفتن بازخورد از مشتریان خود، بعد از مطالعه و بررسی محصول جدیدی به نام «گیره ضد چرخش» که با اسامی دیگری همچون گیره مه پاش یا قلاب مه پاش نیز شناخته می‌شود، طراحی و تولید نموده است. این محصول با الهام گرفتن از محصولات مشابه خارجی تولید شده است که مشکل چرخش پایه نازل‌ مه پاش را برطرف خواهد کرد.

گیره ضد چرخش
گیره ضد چرخش

ابتدا پایه نازل‌های مه پاش همان‌طور که در شکل زیر قابل‌مشاهده می‌باشد داخل گیره مه پاش قرار می‌گیرند و در ادامه این گیره‌ها به سیم بکسل متصل خواهند شد و باعث می‌شوند که دیگر پایه نازل‌های مه پاش امکان چرخش نداشته باشند.

گیره ضد چرخش مه پاش

 

این محصول به صورت انحصاری توسط شرکت بهبود گستر یزد (BGY) تولید و عرضه می گردد.برای سفارش و کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

مقالات مرتبط:

راهنمای خرید سیستم مه پاش

مقایسه سیستم مه پاش فیتینگی با پرسی

فهرست مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط