بازدید مدیرعامل بهبود گستر یزد از مه پاش گلخانه دانش نهاد آسیا اصفهان

درتاریخ ۱۲/۱۹/ ۹۵ آقای مهندس کربلائی (مدیرعامل شرکت بهبود گستر یزد) جهت پیگیری نحوه نصب و عملکرد سیستم مه پاش بهبود گستر از گلخانه یکی از مشتریان خود، شرکت دانش نهاد آسیا (آقای مهندس امین) واقع در شهرستان دهاقان، استان اصفهان بازدیدی داشتند.

بازدید از گلخانه دانش نهاد آسیا
بازدید از گلخانه دانش نهاد آسیا ۱

گلخانه دانش نهاد آسیا

این گلخانه در سال ۱۳۹۵ و در زمینی به مساحت ۳۲۵۰۰ مترمربع احداث گردیده است که یکی از مجهزترین و پیشرفته ترین گلخانه های سبزی و صیفی در استان اصفهان و ایران است.

مه پاش دانش نهاد
بازدید از گلخانه دانش نهاد آسیا ۲

سیستم حرارتی گلخانه:

از جمله ویژگی های این گلخانه، سیستم حرارت مرکزی با قابلیت تنظیم ارتفاع است. از مزایای این سیستم حرارت مرکزی کاهش مصرف انرژی و دمای یکنواخت در کل گلخانه می باشد. با قابلیت تنظیم ارتفاع این سیستم می توان متناسب با رشد گیاه گرما را به بهترین نقطه‌ای که گیاه بیشترین نیاز گرمایی و بهترین عملکرد را دارد رساند. در مواقعی که شدت بارش برف زیاد است این سیستم در بالاترین ارتفاع گلخانه قرار می‌گیرد تا از آسیب رساندن وزن برف به سازه گلخانه جلوگیری نمود.

سیستم حرارتی و آبگرم گلخانه دانش نهاد آسیا1
سیستم حرارتی و آبگرم مرکزی گلخانه

"<yoastmark

شیدینگ متحرک گلخانه دانش نهاد آسیا اصفهان:

از دیگر امکانات این گلخانه مجهز بودن به سیستم شیدینگ بیرونی و داخلی است. سیستم شیدینگ بیرونی متحرک بوده در مواقعی که شدت نور بیرون گلخانه کم است، شیدینگ بیرونی باز می‌شود و اجازه عبور نور به داخل گلخانه را می‌دهد. در زمان‌هایی که شدت نور بیرون گلخانه زیاد است سیستم شیدینگ بیرونی بسته می‌شود. این امر علاوه بر کاهش دمای گلخانه باعث افزایش طول عمر پوشش گلخانه‌ای می‌گردد.

شید داخلی، شید خارجی، گلخانه پیشرفته
شید داخلی، شید خارجی، گلخانه پیشرفته

مه پاش گلخانه دانش نهاد آسیا اصفهان:

طراحی و اجرای سیستم مه پاش این گلخانه بر عهده شرکت بهبود گستر یزد (BGY) بوده است.

شرکت بهبودگستریزد (BGY) با تجربه خود در زمینه واردات، طراحی و اجرای سیستم های مه پاش، تنها مرکز کاملا تخصصی مه پاش در ایران است. رزومه کاری قوی و رضایتمندی مشتریان باعث جلب اعتماد و همکاری در تکمیل پروژه بزرگ گلخانه دانش نهاد آسیا شده است.

مه پاش گلخانه پیشرفته
مه پاش گلخانه پیشرفته دانش نهاد آسیا

در پایان این بازدید، مدیران دو شرکت در مورد افزایش عملکرد بهتر سیستم مه پاش در گلخانه و همکاری‌های بیشتر با هم تبادل نظر نمودند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *