قیمت سیستم مه پاش

در مقاله راهنمای خرید سیستم مه پاش به صورت مفصل در مورد فاکتورهای مهم در هنگام خرید سیستم مه پاش صحبت کردیم و اشاره نمودیم که استفاده از قطعات غیر استاندارد و نامرغوب و اجرای نادرست سیستم مه پاش منجر به ایجاد مشکلات متعددی برای مصرف کنندگان می گردد و باعث می شود که نتوانند حداکثر استفاده را از سیستم  مه پاش ببرند.

یکی از فاکتور های مهم در خرید سیستم مه پاش قیمت می باشد اما باید توجه داشته باشیم که در خرید سیستم مه پاش کیفیت را فدای قیمت نکنیم زیرا طراحی و اجرای سیستم مه پاش یک کار کاملا تخصصی می باشد و در هر یک از حوزه های گلخانه،مرغ داری ،گاوداری،خانگی و… این طراحی ها متفاوت می باشند و به عوامل متعددی همچون نوع محصول،رطوبت منطقه،ارتفاع نصب،سایز نازل ها،اندازه پمپ  و حتی کیفیت آب و بسیاری موارد دیگری بستگی دارد.

به همین دلیل برای خرید و اجرای سیستم مه پاش نباید صرفا بر روی قیمت آن تکیه نمود و با توجه مواردی که ذکر شد، ممکن است  برای دو پروژه  هم اندازه در دو منطقه متفاوت طراحی ها و  قیمت ها متفاوت باشد.

شرکت بهبود گستر یزد(BGY) در مرحله اول با واردات جنس با کیفیت و همچنین  با تجربه ۱۰ ساله و اجرای بیش از ۲۵۰ پروژه موفق در سراسرکشور(لیست پروژه های اجرا شده) با توجه به شرایط اقلیمی هرمنطقه، اقدام به طراحی حرفه ای و نصب مه پاش می کند تا دما و رطوبت با بهترین کیفیت ومناسب ترین هزینه ایجاد شود.

حال ما در ادامه این مقاله به عنوان نمونه توضیحاتی در مورد شیوه محاسبه قیمت سیستم مه پاش مرغ داری به همراه یک مثال ارائه خواهیم کرد.برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان در زمینه خرید سیستم مه پاش در هر یک از حوزه ها ی گلخانه،گاوداری،مرغ داری و… با ما تماس بگیرید.

قیمت هر متر خط مه پاش با پایه دو نازله فیتینگی به فاصله 3متر(نازل + پایه نازل + شیلنگ)

تیپشرح محصول قیمت بدون نصب قیمت با نصب
Aبا لوله پلی اتیلن و نازل طرح تایوان CH039هزارتومان14هزار تومان
Bبا لوله پلی اتیلن و نازل VD0310هزار تومان15هزار تومان
Cبا لوله پلی آمید و نازل VD0313هزار تومان18هزار تومان
Dبا لوله استیل و نازل VD0328هزار تومان33هزار تومان

قیمت هر متر خط مه پاش پرسی با پایه دو نازله به فاصله 3متر(نازل + پایه نازل + شیلنگ)

تیپشرح محصول قیمت بدون نصب قیمت با نصب
Eبا شیلنگ پرسی و نازل طرح تایوان CH039هزارتومان14هزار تومان
Fبا شیلنگ پرسی و نازل طرح تایوان VD0310هزار تومان15هزار تومان

مثال :  برآورد هزينه يك سالن به ابعاد 12m×60m با دو خط به طول 45m  با استفاده از طرح C  و با يونيت 110 بار  با نصب كامل (15 متر آخر سالن به دلیل مکش فن، مه پاش نصب نمی شود)

  1. متراژ سیستم را حساب می کنیم

متر100 = (فاصله پمپ تا سیستم را هم اضافه می کنیم)10 + (متر)90 = (متر) 45 × 2(خط)

 

  1. حالا متراژ کل را در قیمت هر مترطرح انتخابی که از جدول 2 یا 3 استخراج شده ضرب می کنیم تا قیمت سیستم ( نازل + پایه نازل + شیلنگ) بدست بیاید.

(تومان)       1،600،000 = (تومان) 16،000  ×  (متر) 100

 

  1. در نهایت قیمت یونیتِ پمپِ انتخاب شده را که از جدول یک بدست آمده را به قیمت سیستم اضافه می کنیم تا قیمت کل محاسبه شود.

قیمت کل با نصب تومان : (تومان)   4،000،000 = (قیمت یونیت) 2،400،000 + (قیمت سیستم) 1،600،000

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سیستم های مه پاش به صفحه اصلی (کلیک کنید)سایت مراجعه نمایید.

مطالب مرتبط:

راهنمای خرید سیستم مه پاش

قیمت مه پاش خانگی

سوالات متداول

بررسی سیستم های مه پاش غیر استاندارد

مه پاش گلخانه چند ؟

مزایای استفاده از مه پاش پرفشار در گاوداری

پکیج مه پاش خانگی