پکیج مه پاش خانگی بهبود گستر یزد
, ,

پکیج مه پاش خانگی بهبود گستر یزد

با توجه به تاثیر فوق العاده سیستم مه پاش در خنک کاری، تامین رطوبت و جلوه های ویژه بسیاری از خانه ها، مراکز تفریحی و رستوران ها و … که مساحت کوچکی دارند،بسیاری از افراد علاقه مند به نصب سیستم مه پاش در فضای مورد نظر خود می باشند.

در بسیاری از فروشگاهها و سایت های اینترنتی یک سری  کیت های مه پاش (حدود ۴ الی ۵ عدد نازل، تعدادی رابط و  چند متر شیلنگ)  ارائه می شود که با وصل کردن به شیر آب شما می توانید مه پاش خانگی داشته باشید. در این نوع سیستم مه پاش با توجه به فشار کم آب شهری که در حدود ۲ الی ۴ بار است، آب به صورت ذرات درشت اسپری می شود که فقط می تواند ۲ الی ۳ درجه هوا را خنک کند در حالی که در یک سیستم مه پاش حرفه ای با توجه به پمپی که در این نوع سیستم مه پاش قرار گرفته،  فشاری در حدود ۷۰ بار ایجاد می نماید که می تواند ذرات آب را کاملا ریز و پودر کند که در حدود ۲۲ درجه سانتی گراد هوا را خنک می نماید.

مه پاش های صنعتی شرکت بهبود گستر یزد(BGY) برای فضاهای بزرگ و یکپارچه مثل گلخانه ها، مرغداری ها، سالن های صنعتی و … طراحی شده است و با توجه به هزینه های بالای اولیه مثل پمپ های صنعتی و تاسیسات آن و صدای زیادی که ایجاد می کند برای مکان های کوچک مقرون به صرفه نمی باشد به همین دلیل شرکت بهبود گستر یزد(BGY) در راستای رفع نیاز این دسته از مشتریان اقدام به طراحی و تولید پکیج های مه پاش خانگی نموده است.
۱۲۲۱

پکیج های مه پاش خانگی شرکت بهبود گستر یزد(BGY) در دو مدل کم فشار و پر فشار عرضه می گردد که برای آشنایی شما با عملکرد هر یک از این سیستم ها ویدئو هایی از هر سیستم در ادامه آورده شده است.

 

  1. سیستم مه پاش خانگی کم فشار ۱۰نازله

 

  ۲. سیستم مه پاش خانگی پر فشار (۵۰ بار) ۱۵ نازله 

 

در صورتی که قادر به مشاهده ویدئو های فوق نیستید از طریق لینک زیر به کانال آپارات شرکت بهبود گستر یزد(BGY)مراجعه نمایید:

کانال آپارات شرکت بهبود گستر یزد

پکیج های مه پاش خانگی بهبود گستر یزد شامل تمام قطعات و اجزای نصب مثل شیلنگ، نازل، پایه ها،تایمر و …. می باشد و با توجه به فیتنگی بودن پایه ها به راحتی خودتان می توانید سیستم مه پاش را نصب و راه اندازی نمایید.

قیمت پکیج مه پاش خانگی پر فشار ۱۵نازله:۱٫۸۰۰٫۰۰۰ تومان(یک میلیون و هشتصد هزار تومان)

قیمت پکیج مه پاش خانگی کم فشار۱۰نازله:   ۷۰۰٫۰۰۰ تومان(هفتصد هزار تومان)

مقالات مرتبط

سوالات متداول

کاربرد های مهپاش خانگی

1,135 بازدید
1 پاسخ

نظرات مسدود است.