پکیج مه پاش خانگی

با توجه به تاثیر فوق العاده سیستم مه پاش در خنک کاری، تامین رطوبت و جلوه های ویژه بسیاری از خانه ها، مراکز تفریحی و رستوران ها و … که مساحت کوچکی دارند،بسیاری از افراد علاقه مند به نصب سیستم مه پاش در فضای مورد نظر خود می باشند.

در بسیاری از فروشگاهای اینترنتی یک سری کیت های مه پاش ارائه می شود که با استفاده از فشار آب شهری(حدود ۲ الی ۴ بار) و بدون استفاده از پمپ کار میکنند و حداکثر 2 تا 4 درجه محیط را خنک تر می نمایند در حالی که در یک سیستم مه پاش حرفه ای با توجه به پمپی که در این نوع سیستم مه پاش قرار گرفته، فشاری در حدود ۷۰ بار ایجاد می شود که می تواند ذرات آب را کاملا ریز و پودر و دمای محیط را تا 22 درجه سانتی گراد خنک تر نماید.
مه پاش های صنعتی شرکت بهبود گستر یزد(BGY) برای فضاهای بزرگ و یکپارچه مثل گلخانه ها، مرغداری ها، سالن های صنعتی و … طراحی شده است و با توجه به هزینه های بالای اولیه مثل پمپ های صنعتی و تاسیسات آن و صدای زیادی که ایجاد می کند برای مکان های کوچک مقرون به صرفه نمی باشد به همین دلیل شرکت بهبود گستر یزد(BGY) در راستای رفع نیاز این دسته از مشتریان اقدام به طراحی و تولید پکیج های مه پاش خانگی نموده است.

مه پاش خانگی

پکیج های مه پاش خانگی شرکت بهبود گستر یزد(BGY) در سه مدل کم فشار و پر فشار و فشار متوسط عرضه می گردد که برای آشنایی شما با عملکرد هر یک از این سیستم ها ویدئو هایی از هر سیستم در ادامه آورده شده است.

سیستم مه پاش خانگی کم فشار ۱۰نازله

سیستم مه پاش خانگی پر فشار (۵۰ بار) ۱۵ نازله

پکیج های مه پاش خانگی بهبود گستر یزد شامل تمام قطعات و اجزای نصب مثل شیلنگ، نازل، پایه ها،تایمر و …. می باشد و با توجه به فیتنگی بودن پایه ها به راحتی خودتان می توانید سیستم مه پاش را نصب و راه اندازی نمایید.

مه پاش خانگی

مه پاش خانگی

لطفا جهت اطلاع از قیمت ها با ما تماس بگیرید.

مقالات مرتبط

سوالات متداول

کاربرد های مهپاش خانگی

قیمت مه پاش خانگی و انواع آن

مه پاش رستوران